Tlačová správa

Nová divadelná sezóna sa začína 9.septembra

 

Štúdio L+S vstupuje 9. septembra do svojej 37. divadelnej sezóny. Odštartuje ju komédia Tri grácie z umakartu, v hlavných úlohách s Martou Sládečkovou, Kamilou Magálovou a Petrou Polnišovou. Trpká komédia o stretnutí, ktoré raz muselo prísť, ale aj tak bolo nečakané a takmer stále vypredané.
Septembrový program bude pokračovať ďalšími komédiami z repertoáru divadla, ako napríklad inscenáciou Staré dámy  v hlavných úlohách so Zdenou Studenkovou a Kamilou Magálovou či konverzačnou komédiou Meno, ktorá v roku 2016 získala cenu Grand prix na festivale humoru a satiry Kremnické gagy. V septembri sú ďalej na programe inscenácie ako Môj dobrý kamarát, Listy Emilovi či komédia 69 vecí lepších ako sex, po ktorej sa bude v divadle hrať doslova každý deň. Program je skutočne pestrý.

V novej sezóne nebudú chýbať ani exkluzívne predstavenia Music a´la cARTe, ktoré sa konajú vždy posledný piatok v mesiaci.  A exkluzívne sú aj preto, že hostia sa nikdy neopakujú a reprezentujú širokú škálu umeleckých žánrov. Prvým ,,alacartovým“ večerom 37.sezóny bude  27. september.

Aktuálne je v programe Štúdia L+S bezmála 20 inscenácií, ktorých spoločných menovateľom je kvalitný humor. ,,Všetkým fanúšikom nášho divadla ďakujeme za priazeň a veríme, že nadchádzajúca sezóna bude opäť v znamení príjemných stretnutí v Štúdiu L+S,“ povedal Pavol Danišovič.

 

Ďakujeme partnerom:
Generálny partner: Slovenská sporiteľňa
Hlavní reklamní partneri:  Torbia, R-media,  Novis, LGM 
Reklamní partneri: Barzzuz, Forza CZ, Hotel Tatra
Mediálni partneri: Rádio Jemné, denník Pravda, týždenník .týždeň, mesačník Kam do mesta, webnoviny.sk, predpredaj.sk, zoznam.sk, Bratislavské kultúrne informačné stredisko
9. september 2019