Tlačová správa

Festival českého divadla v Štúdiu L+S - lístky už v predaji

Šesť inscenácií českých divadelníkov ponúkne tento rok už sedemnásty ročník Festivalu českého divadla, ktorý sa bude konať v bratislavskom Štúdiu L+S od 4. do 15. novembra 2010. Divadlo ROKOKO, Divadlo UNGELT, Divadlo v ŘEZNICKÉ, Divadlo 90: U VALŠÚ, Studio 2 sú nepochybne zárukou kultúrneho sviatku, ktorý nenechá ľahostajného ani toho najnáročnejšieho diváka. Napokon stačí spomenúť známe tváre českej kultúry ako Jiři Lábus, Květa Fialová, Naďa Konvalinková, Jana Štěpánková, Miroslav Etzler, Jana Štěpánková a.i.
estival českého divadla začína vo štvrtok 4. novembra inscenáciou Dámska Šatna s Janou Krausovou, Zdeňkou Žadníkovou Volencovou, Martinom Sochorom a ďalšími, 6. novembra Play Strindberg so Chantal Poullainovou, Jiřím Lábusom a Miroslavom Etzlerom, 11. novembra Na úteku s Janou Štěpánkovou a Zlatou Adamovskou, 13. novembra Balada o smutné kavárně s Markom Igondom, Simonou Stašovou, Jaromírom Nosekom, Janom Novotným a ďalšími, 14. novembra Fialové květy štěstí s Květou Fialovou, Naďou Konvalinkovou, Vladimírom Čechom, Romanom Říčařom a ďalšími, 15. november Manžel pro opalu s Květou Fialovou, Lubomírom Lipským, Čestmírom Gebouským a ďalšími.
b>Predaj vstupeniek na Festival českého divadla sa začal 4. októbra 2010 v pokladni Štúdia L+S.


b>Generálny reklamný partner Štúdia L+S: SLOVNAFT
Hlavní reklamní partneri: Krušovice, Eco Invest
Reklamní partneri: Produkčný dom FORZA, hotel Tatra
Mediálni partneri: televízia Markíza, televízia Bratislava, Slovenský rozhlas, Rádio Europa 2, Pravda, .týždeň, Slovenka, Zoznam.sk, Kam do mesta, SITA, BKIS
7. október 2010