Tlačová správa

Polnišová, Sládečková, Topoľský otvoria divadelnú sezónu v Štúdiu L+S

Nový divadelný rok Štúdio L+S zaháji 19. septembra komédiou Opačné pohlavie. V réžii Petra Mikulíka sa predstaví  Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský a Ivan Vojtek. Bláznivá komédia, v ktorej dva manželské páry Mark a Vicky, Judith a Eric majú jedno spoločné. Keď zistia, čo to je, rozpúta sa peklo na zemi. O slovo sa prihlásia modriny, záchvaty hnevu, plač, smiech, ba aj polícia. Na franforcoch, ktoré zostali z manželského života vás rozosmejú známi slovenský komici. Okrem komédie Opačné pohlavie sa diváci môžu tešiť na predstavenia Partička s Petrou Polnišovou, Kristínou Tóthovou, Danom Danglom, Romanom Pomajbom,Mariánom Miezgom a Lukášom Latinákom.  Štúdio L+S ponúkne divákom počas septembra aj predstavenie na uvoľnenie stresu pre celú rodinu - OOOPS!-Workshop. Dvojica Sveťo  Malachovský a René Štúr svojským humorom pootvoria dvere  do hereckého sveta. Ponúknu divákovi návod ako použiť herectvo v bežnom živote, obstáť na konkurze, ak by sa chcel stať človek hercom  a ako sa nenechať zaskočiť chybičkami zvukára a osvetľovača. Predstavenie je okorenené skvelou pôvodnou hudbou z dielne výborných hudobníkov a efektne dotvorené scénou dvoch mladých scénografov novej generácie. Cieľom predstavenia je nechať odchádzať z divadla ľudí oddýchnutých, pobavených, nemá tendenciu byť mravno-poučné.


Objednávky a rezervácie vstupeniek na predstavenia je možné zakúpiť v pokladni Štúdia L+S od 15:00 hod. – 19:00 hod. v pracovný deň a vždy 1 hodinu pred predstavením.


b>Generálny reklamný partner: Slovnaft
Hlavní reklamní partneri: Forza Music, Elesko, Veolia Voda - Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, Eco Invest
Reklamní partneri: Produkčný dom Forza, hotel Tatra, Teddeum
Mediálni partneri: Slovenský rozhlas, Rádio Europa 2, Pravda, .týždeň, Slovenka, Golf, Kam do mesta, SITA, Zoznam.sk

2. september 2010