Tlačová správa

Jeffreymu je šoufl v Štúdiu L+S

Štvrtok 29. apríla sa v Štúdiu L+S predstaví divadlo Ungelt  hrou Jeffreymu je šoufl. V tragikomickom príbehu o slávnom britskom žurnalistovi Jeffrey Bernardovi sa v hlavnej úlohe predstaví Oldřich Kaiser. V hlavných úlohách účinkujú Karolina Kaiserová, Rostislav Novák a Jaroslav Hanuš. 


Jeffryemu je šoufl je tragikomický príbeh o slávnom novinárovi a alkoholikovi Jeffrey Bernardovi. Hru Jeffreymu je šoufl napísal Bernardov priateľ Keith Waterhous. Ide predovšetkým o zaujímavú sondu do duše človeka, väzneného v existenciálnej neistote nazývanej kýmsi výstižne ako "postupná samovražda v priamom prenose“. Anglickému novinárovi Jeffreymu Bernadovi sa niečo také podarilo: v 80-tych a 90-tych rokoch zverejňoval svoje historky z dna ľudskej spoločnosti - historky inšpirované vlastným alkoholizmom. V Londýne v tejto hre exceloval Peter O'Toole, predstavenie sa tam vďaka obrovskému diváckemu ohlasu dočkalo viac ako tisíc repríz!


Objednávky a rezervácie vstupeniek -  pokladňa  Štúdia L+S od 15:00 hod. – 19:00 hod. v pracovný deň a vždy 1 hodinu pred predstavením alebo v sieti Ticketportal.


 b>Hlavní reklamní partneri: Tauris, Maestro, Forza Music, Mondi SCP 
Reklamní partneri: Produkčný dom Forza, hotel Tatra, Teddeum
Mediálni partneri: Slovenský rozhlas, Rádio Europa 2, denník Pravda, týždenníky týždeň a Markíza, mesačníky Golf Revue a Kam do mesta, SITA, zoznam.sk
19. marec 2010