Tlačová správa

Od pondelka sa začína predaj lístkov na mesiac marec

Od pondelka 8. februára 2010 sa v Štúdiu L+S začína predaj lístkov na mesiac marec.  Ako prvé predstavenie budú môcť diváci vidieť hru Kumšt v hlavnej úlohe s Milanom Lasicom, Mariánom Labudom a Milanom Kňažkom. Hra Kumšt v réžii Martina Porubjaka sa začína ako hádka troch priateľov nad "neviditeľným" obrazom, čoskoro nadobúda prekvapivé dimenzie a do absurdity prechádzajúce repliky sú čoraz konkrétnejšie. Tretieho marca sa môžu diváci tešiť na predstavenie Život na trikrát. Stále to isté, ale zakaždým trochu inak. Hra najúspešnejšej dramatickej spisovateľky na svete Yasminy Rezy, ktorá sa stala komédiou roka, je neobyčajná hra. Štúdio L+S ponúkne divákom počas marca aj komédiu Na fašírku mi nesiahaj s Milanom Lasicom a Milanom Kňažkom.  Okrem predstavenia Na fašírky mi nesiahaj sa počas mesiaca diváci môžu tešiť na predstavenia Rybárik kráľovský, Malé manželské zločiny, Iluzionisti, Partička.  Marcové predstavenia uzavrie hra Půldruhé hodiny zpoždění od režiséra Patrika Hartla. Po tridsiatich rokoch manželstva je najvyšší čas veľa vecí zásadne zmeniť. Manželia Sansieuovci v hereckom duete Milana Lasicu a Daniely Kolářovej sa jedného dňa v priebehu dvadsiatich minút pokúsia o sexuálnu renesanciu, vzburu  proti zavedeným manželským stereotypom a odstránenie nudy zo svojho života.
bjednávky a rezervácie vstupeniek na predstavenia je možné v pokladni Štúdia L+S od 15:00 hod. – 19:00 hod. v pracovný deň a vždy 1 hodinu pred predstavením.


b>Hlavní reklamní partneri: Tauris, Maestro, Forza Music, Mondi SCP
Reklamní partneri: Produkčný dom Forza, hotel Tatra, Teddeum
Mediálni partneri: Slovenský rozhlas, Rádio Europa 2, denník Pravda, týždenníky týždeň a Markíza, mesačníky Golf Revue a Kam do mesta, SITA, zoznam.sk
5. február 2010