Úvod

Ďalší program

 • 24.11.

  Piatok 20:00

  Ďalšie termíny
  MUSIC à la cARTe

  MUSIC à la cARTe

  Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

MUSIC á la cARTe – to je exkluzívny večer s exkluzívnymi hosťami; nielen o hudbe. Vždy raz za mesiac (v piatok) sa na pódiu Štúdia L+S stretnú vynikajúci umelci, ktorých spoločným menovateľom je schopnosť zaujať. Ide nielen o stretnutie hudobníkov, ale priestor dostávajú aj výtvarníci, spisovatelia, básnici, režiséri, herci, tanečníci, fotografi a ľudia, ktorých by ste tam možno nečakali.

 

Dôležitý nie je žáner, ani štýl, ale humor, nadhľad, charizma; jednoducho všetko to, čo robí umelca dobrým umelcom. A k tomu výnimočná atmosféra, ktorá sa už nikdy nezopakuje.

 

Naše novembrové stretnutie bude patriť viac menej hudobníckej omladine. Katka Ščevlíková je neprehliadnuteľná (hlasom, aj vizážou) speváčka. Niektorí si ju pamätajú z X Factoru iní z programu Milujem Slovensko. Ale vie toho oveľa viac. Navyše s gitaristom Petrom Zajačkom (pokračovateľ známej hudobníckej rodiny) vytvorili mimoriadne zaujímavé multižánrové duo. Stano Počaji je už matador, skvelý gitarista, ktorý jazz používa ako odrazový mostík do mnohých iných svetov. V poslednom období hrá v duu s ďalšou zaujímavou speváčkou. Kristína Prablesková patrí k objavom jazzovej scény, dokonca tento titul, ale s veľkým O jej udelila aj Slovenská jazzová spoločnosť. Blížia sa Vianoce a s ňou otázka akú knihu vybrať svojim blízkym. Príde odborník na slovo vzatý. Dado Nagy vie o knihách naozaj všetko. A iba pre istotu dodávame, že Trio Rózsa - Valihora - Vizváry aj Palo Danišovič sú pripravení a všetci sa na vás tešíme.

 

Autor:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Účinkujú:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa, Martin Valihora, ďalší hostia

Réžia:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Fotogaléria:

Ctibor Bachratý a Štúdio L+S

Premiéra:

14. 10. 2011


Plán sedenia

© 2012 STUDIO L+S. Všetky práva vyhradené. © Foto: archív Štúdia L+S