Úvod

Ďalší program

  • 26.5.

    Piatok 20:00

    MUSIC à la cARTe

    MUSIC à la cARTe

    Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

MUSIC á la cARTe – to je exkluzívny večer s exkluzívnymi hosťami; nielen o hudbe. Vždy raz za mesiac (v piatok) sa na pódiu Štúdia L+S stretnú vynikajúci umelci, ktorých spoločným menovateľom je schopnosť zaujať. Ide nielen o stretnutie hudobníkov, ale priestor dostávajú aj výtvarníci, spisovatelia, básnici, režiséri, herci, tanečníci, fotografi a ľudia, ktorých by ste tam možno nečakali.

Dôležitý nie je žáner, ani štýl, ale humor, nadhľad, charizma; jednoducho všetko to, čo robí umelca dobrým umelcom. A k tomu výnimočná atmosféra, ktorá sa už nikdy nezopakuje.

Všetko sa vyvinulo tak, ako sme si naposledy sľúbili. To znamená, že Ali Coldwell príde. Iba pripomíname, že ide o skvelú americkú speváčku a skladateľku, ktorá už svoju rozbehnutú kariéru výrazne umocnila ako vlaňajšia finalistka televíznej súťaže The Voice of USA. Jej špecialitou je soul a R´n B´ a v súťaži ju koučovala Miley Cyrus... Na Slovensku sa už raz objavila na poslednom Plese v opere a my si Ali Coldwell užijeme v plnej miere. Na debatu príde Maroš Kramár, ktorý v poslednom období zaujal verejnosť nielen ako herec... Trio v plnej zostave, aj Palo Danišovič sú pripravení a tešia sa na vás. Jednoducho Music a la carte.

 

Autor:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Účinkujú:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa, Martin Valihora, ďalší hostia

Réžia:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Fotogaléria:

Ctibor Bachratý a Štúdio L+S

Premiéra:

14. 10. 2011


Plán sedenia

© 2012 STUDIO L+S. Všetky práva vyhradené. © Foto: archív Štúdia L+S