Úvod

Ďalší program

  • 28.4.

    Piatok 20:00

    MUSIC à la cARTe

    MUSIC à la cARTe

    Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

MUSIC á la cARTe – to je exkluzívny večer s exkluzívnymi hosťami; nielen o hudbe. Vždy raz za mesiac (v piatok) sa na pódiu Štúdia L+S stretnú vynikajúci umelci, ktorých spoločným menovateľom je schopnosť zaujať. Ide nielen o stretnutie hudobníkov, ale priestor dostávajú aj výtvarníci, spisovatelia, básnici, režiséri, herci, tanečníci, fotografi a ľudia, ktorých by ste tam možno nečakali.

Dôležitý nie je žáner, ani štýl, ale humor, nadhľad, charizma; jednoducho všetko to, čo robí umelca dobrým umelcom. A k tomu výnimočná atmosféra, ktorá sa už nikdy nezopakuje.

Naše aprílové stretnutie možno bude aj bláznivé, ale určite nabité dobrou hudbou a zábavou. Honza Křížek je energický spevák a gitarista, ktorý na seba upozornil už v skvelej kapele Walk Choc Ice, ale hlavne od roku 2004 hral a spieval v skupine Blue Effect Radima Hladíka. Katka Korček bola speváčkou skupiny Made 2 Mate, ktorá vo svojej dobe spôsobila ozajstnú funkovú senzáciu. Potom mala chvíľu pauza, postupne sa vrátila na scénu, nedávno vydala výborný album a spieva ešte lepšie ako predtým. Na debatu príde pôvodne humorista a dnes aj veľmi úspešný scenárista a tv producent Andy Kraus. Trio v plnej sile (aj so šťastným otcom) je pripravené hrať ako sa bude pískať a Palo Danišovič sa rád pridá. Jednoducho Music a la carte.

 

Autor:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Účinkujú:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa, Martin Valihora, ďalší hostia

Réžia:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Fotogaléria:

Ctibor Bachratý a Štúdio L+S

Premiéra:

14. 10. 2011


Plán sedenia

© 2012 STUDIO L+S. Všetky práva vyhradené. © Foto: archív Štúdia L+S