Úvod

Ďalší program

  • 24.2.

    Piatok 20:00

    MUSIC à la cARTe

    MUSIC à la cARTe

    Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

MUSIC á la cARTe – to je exkluzívny večer s exkluzívnymi hosťami; nielen o hudbe. Vždy raz za mesiac (v piatok) sa na pódiu Štúdia L+S stretnú vynikajúci umelci, ktorých spoločným menovateľom je schopnosť zaujať. Ide nielen o stretnutie hudobníkov, ale priestor dostávajú aj výtvarníci, spisovatelia, básnici, režiséri, herci, tanečníci, fotografi a ľudia, ktorých by ste tam možno nečakali.

Dôležitý nie je žáner, ani štýl, ale humor, nadhľad, charizma; jednoducho všetko to, čo robí umelca dobrým umelcom. A k tomu výnimočná atmosféra, ktorá sa už nikdy nezopakuje.

 

Naše februárové stretnutie pôjde naprieč hudobnými žánrami. Peter Adamov začínal s operou, pokračoval v muzikáloch a dnes je to multiinštrumentalista a spevák, ktorý perfektne zvláda jazz,funk, beatbox,rock... Speváčka a skladateľka Janais je trochu z iného sveta, spieva pop, folkrock, šansóny, slovensky, anglicky, francúzsky, má tri skvelé albumy a dobre vyzerá... Tomáš Baroš v Prahe zažiaril ako zázračné dieťa s mimoriadnym talentom pre kontrabas. Začínal s klasikou, dnes patrí k najvychytenejším hráčom mnohých špičkových jazzových skupín a navyše je s ním aj sranda... Trio aj Palo Danišovič sa už teraz tešia a veríme, že aj vy. Jednoducho Music a la carte.

 

Autor:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Účinkujú:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa, Martin Valihora, ďalší hostia

Réžia:

Pavol Danišovič, Oskar Rózsa

Fotogaléria:

Ctibor Bachratý a Štúdio L+S

Premiéra:

14. 10. 2011


Plán sedenia

© 2012 STUDIO L+S. Všetky práva vyhradené. © Foto: archív Štúdia L+S