Úvod

Ďalší program

 • 19.3.

  Pondelok 19:00

  Ďalšie termíny
  69 vecí lepších než sex

  69 vecí lepších než sex

  Eva Borušovičová

Chceli by ste vedieť, čo je lepšie než sex? A chceli by ste poznať aj tajomstvo ako mať šťastné manželstvo? Ako prežiť výchovu dieťaťa v puberte? Ako si udržať mladosť a krásu? A ako sa zabaviť, keď vám nič nevychádza?


Odpovede na tieto otázky hľadá aj hlavná hrdinka trpkej komédie 69 vecí lepších než sex a keď ich nenachádza, musí ich sama napísať. Je za to totiž platená a obdivovaná inými ženami, ktoré sa podľa jej článkov v časopise a návodov na použitie snažia žiť a nezblázniť sa. Ona sama však bojuje s tými istými problémami, ako jej čitateľky: manželským stereotypom, neverou, príťažlivosťou iných mužov, krízami rodičovstva, identity, lákadlami v podobe výpredajov, sezónnych depresií, úzkostných spomienok a dobre vychladeného bieleho v chladničke. Život sa však nespráva ako instantná polievka a preto je nakoniec všetko inak, než sme predpokladali, niekedy dokonca aj lepšie.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

 

Autor:

Eva Borušovičová

Účinkujú:

Diana Mórová (ONA), Kamil Mikulčík (ON), Kristína Tóthová (ONA 2), Martin Hronský (Inžinier (Sused) aj ON 2), Zuzana Mauréry (Šéfka), Thomas Puskailer (Cudzinec), L. Hudcovský (Edko - Syn), A. Madová (Niki - inžinierova dcéra)

Réžia:

Eva Borušovičová

Dramaturgia:

Zuzana Golianová

Scéna a kostýmy:

Alexandra Grusková

Hudba:

Michal Novinski

Choreografická spolupráca:

Milan Kereš

Fotogaléria:

Ctibor Bachratý

Premiéra:

13.4.2013

Dĺžka predstavenia:

cca 2 hod 15 min (vrátane prestávky)


Plán sedenia

© 2012 STUDIO L+S. Všetky práva vyhradené. © Foto: archív Štúdia L+S